Sipariş Ver

seperator

ilan01

İSMİNİZE ÖZEL DÜĞÜN WEB SİTENİZ

FİYAT: 490 TL (Ocak Ayına Kadar Geçici Bir Süre)

TESLİM SÜRESİ: 1 HAFTA

SİPARİŞ VER

seperator2

Hizmetin İçeriği ve Detayı

 1. Lütfen öncelikle örnek sitemiz olan meldaileozgur.evleniyor.info sitesini inceleyiniz 🙂
 2. Bu hizmet sipariş edilen özel temalı düğün web sitesinin hazırlanmasını ve yayınlanmasını kapsamaktadır.
 3. Web sitesinin url linki kişilerin talep ettiği (daha önce başkaları tarafından kullanılmamış olan) kendi isimlerinden oluşacak, sonuna ‘evleniyor.info’ eklenecektir. Örnek: ‘meldaileozgur.evleniyor.info’ & ‘pinariletarik.evleniyor.info’
 4. Web sitesinde standart tema ve içerik kullanılmaktadır. Menu’de Ana Sayfa (davetlisiniz yazısı ve duvar fotoğrafı), Hikayemiz Sayfası, Fotoğraf Arşivi (20 adet yüksek kaliteli), Ziyaretçi Defteri (yorum bırakılabilen), Bilgi Sayfası (Günün Programı, LCV, Konaklama Bilgileri, Ne Giymeliyim? gibi alt menüler) bulunmaktadır. Daha farklı bir format, tema veya içerik isteniyorsa farklı projelendirilecek ve ücretlendirilecektir.
 5. Menü’deki düğün yemeğinize ait detaylı bilgilerin ve LCV mekanizmasının kurulu olduğu BİLGİ alt menüsü istenirse gizli sayfalar haline getirilecek, sadece düğün sahibinin şifre verdiği kişiler tarafından görüntülenebilecektir.
 6. LCV mekanizması online çalışmaktadır. Şifresi ile giriş yapan davetlileriniz düğününüze katılım bilgisiyle ilgili LCV bırakabilecek (katılıyorum/ katılamıyorum/ 2 kişi geliyorum), bu bilgi sizin e-posta adresinize yönlendirilecektir.
 7. Web sitesi sipariş alındıktan ve anlaşma sağlandıktan sonra içeriğin tarafımıza eksiksiz iletilmesinden itibaren 1 hafta içerisinde yayına hazır hale getirilecektir.
 8. Web sitesinin hosting ve bakımı bize aittir. Kullanıcıdan konuyla ilgili hiç bir şey talep edilmeyecektir.
 9. Yayına alınan web sitesi, web sitesinde ilan edilen düğün tarihinden sonra 1 yıl daha yayında bırakılacak, 1 yıl sonra yayından kaldırılacaktır. Kullanıcı 1 yıldan sonra hala yayında kalmasını talep ediyorsa yıllık hosting bedelini ödemekle yükümlüdür.
 10. Web sitesindeki içerikler ve fotoğraflar kullanıcıya aittir. Gönderilen bilgiler hiç bir şekilde 3.kişilerle ile paylaşılmayacak, bu site dışında hiç bir yerde kullanılmayacaktır.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

 1. Ödemenizi yaptıktan sonra lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 2. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra size içerikle ilgili doldurmanız için içerik formu gönderiyoruz.
 3. İçerik formunu eksiksiz şekilde doldurunuz. O formda web sitenizin içeriğini oluşturcak tüm metinleri yazmanızı ve görselleri yüklemenizi istiyoruz.
 4. Görsellerinizin kalitesi web sitenizin albenisi için çok önemli. Lütfen min 1200 pixel genişliğinde, yüksek çözünürlüklü ve yatay temalı fotoğraflarınızı yükleyin. Fotoğraflarınızı sıkıştırarak (zip.leyerek) yükleyebilirsiniz.
 5. Formu doldurduğunuzda GÖNDER butonuna bastığınızda formunuz bize ulaşıyor.
 6. Tasarımcılarımız tarafından kontrol edildikten sonra sizinle iletişime geçiyoruz. Eğer tasarımsal açıdan bir gelişim alanı bulursak sizinle paylaşıyoruz.
 7. Sizin bildirdiğiniz isimleri alıyoruz ve siteyi oluşturmaya başlıyoruz.
 8. Ödemenizle beraber formunuz bize ulaştıktan ve aramızda anlaşma yaptıktan sonra web sitenizi 1 hafta içerisinde teslim ediyoruz.

İptal Koşulları

 1. Ödemenizi yaptıktan sonra biz sizinle iletişime geçip aramızda anlaşma yapana kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ödemeniz geri iade edilir.
 2. Sizinle anlaşma yaptıktan sonra web sitenizin isimlerini alacağımız ve tasarımı oluşturmaya başlayacağımız için anlaşma yaptıktan sonra iptal etmek isterseniz ödeme iadesi yapmıyoruz.  

Hediye Edebilir miyim?

 1. Evet bu hizmeti sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 2. Siz ödemesini yaptıktan sonra biz hediye ettiğiniz kişiler ile iletişime geçer, doldurulması gereken formu kendilerine iletiriz. 

Ödeme Bilgileri

Eft veya Havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme öncesi veya sonrası bizimle iletişime geçmek isterseniz lütfen buraya tık’layın 🙂